O Nas

Zapraszamy do Wołowych Lasów 100. U nas możesz oczekiwać położonego w niezwykle malowniczym otoczeniu lasów i stawów, białego domku z 5 pokojami, obszerną kuchnią i dwiema łazienkami. Śpiew ptaków, rechot żab, pluskanie ryb, szum drzew to codzienność, gdyż nasze gospodarstwo położone jest w strefie ekologicznej.

Zajmuje ono powierzchnie 6,8ha, gdzie aż 5,5ha stanowią regularnie zarybiane stawy, otoczone lasami. Z pewnością największą atrakcją są trzy stawy rybne, o łącznej powierzchni 5,5ha.

Stawy te są regularnie zarybiane karpiem, linem, leszczem, amurem i szczupakiem. Występują również tołpygi. Największy, dotychczas złowiony szczupak, ważył aż 7 kg, a amur 11kg. Do dyspozycji mamy także łódź wędkarską.

W okresie jesiennym, nasze gospodarstwo jest oaza dla grzybiarzy, gdyż wokół są bogate w grzyby lasy, i to nie tylko podgrzybki, ale również i prawdziwki, koźlarze różnych gatunków, kurki czy maślaki. Do dyspozycji gości mamy suszarnie na grzyby. Poza tym możliwość kupienia już gotowych grzybków wysuszonych oraz w occie.